108995-2024 - Mededinging
Nederland – Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs – Volwasseneneducatie WEB 2024 e.v.
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Volwasseneneducatie WEB 2024 e.v.
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van de volwasseneneducatie in het kader van WEB. De Raamovereenkomst zal bestaan uit het verzorgen van de benodigde formele educatietrajecten gericht op basisvaardigheden voor inwoners van de gemeente Steenwijkerland die hier moeite mee hebben met als doel het vergroten van de zelfredzaamheid van de inwoner. De Raamovereenkomst zal bestaan uit het verzorgen van de benodigde formele educatietrajecten gericht op basisvaardigheden voor inwoners van de gemeente Steenwijkerland die hier moeite mee hebben met als doel het vergroten van de zelfredzaamheid van de inwoner. De doelgroepen zijn inwoners met een Nederlandse (NT1-doelgroep) en inwoners met een migratieachtergrond (NT2-doelgroep). De nadruk bij deze educatietrajecten ligt op het verbeteren van de taalvaardigheden (luisteren, spreken, lezen en schrijven). Waar nodig worden reken- en digitale vaardigheden meegenomen in het aanbod. Bij rekenvaardigheden kan bijvoorbeeld de nadruk komen te liggen op geldzaken en budgetteren.
Interne identificatiecode: 2023-018549
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80400000 Volwasseneneducatie en andere vormen van onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het verzorgen van volwasseneneducatie in het kader van de Wet Educatie Beroepsonderwijs (WEB).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst kan verlengd worden.