2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop Olie, margarine en zoet beleg 2026 - 2028 bis
Beschrijving: Aankoop Olie, margarine en zoet beleg 2026 - 2028 bis
Interne identificatiecode: PPP0WW-821/6016/Stove2026_002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15431000 Margarine en dergelijke bereidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Stove2026_002_1