109317-2026 - Mededinging
Nederland – Wegvervoersdiensten – Diensten m.b.t. de flexibele inzet van inzamelvoertuigen met chauffeur
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Diensten m.b.t. de flexibele inzet van inzamelvoertuigen met chauffeur
Beschrijving: Opdrachtnemer verricht op basis van met Opdrachtgever overeen te komen Nadere overeenkomsten Diensten door de inzet van de volgende verschillende voertuigen, inclusief chauffeur: - Kraantrechter bovenlader t.b.v. ondergrondse (pers-)containers (voor zowel papier/karton als restafval); - Inzamel- en transportwagen met kraan t.b.v. glasinzameling; - Kraanwagen met container t.b.v. transport en diverse inzamelactiviteiten (met name grofvuil); - AC-wagen met haakarmsysteem t.b.v. transporteren afzetcontainers; - Achterlader/ kraakperswagen t.b.v. het inzamelen van grofvuil of het ledigen van kliko's; - Kooiwagens t.b.v. het inzamelen van kleine hoeveelheden grofvuil, bijplaatsing, afvaldumping; - Andere inzamel- of transportvoertuigen ter vervanging van eigen voertuigen. De gemeente neemt gedurende de looptijd van de raamovereenkomst diensten af, met een maximale totale waarde van € 700.000,-. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch.
Interne identificatiecode: 2024SB061
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.