109909-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – ABG237 - Uitvoeren bermonderzoeken en faunaonderzoeken 2024-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ABG237 - Uitvoeren bermonderzoeken en faunaonderzoeken 2024-2028
Beschrijving: Perceel 1 De provincie Gelderland laat jaarlijks 25% van haar bermen en bermsloten monitoren op aanwezige flora en fauna. Met deze raamovereenkomst willen we eenheidstarieven vastleggen voor monitoring van de bermen komende vier jaar (2 jaar + optie 1 maal 2 jaar). Jaarlijks wordt er een deelopdracht verstrekt van ca. 300 km (bermen tweezijdig) welke dienen te worden geïnspecteerd. Perceel 2 De provincie Gelderland heeft de afgelopen jaren een deel van haar faunavoorzieningen laten monitoren op technische staat en functioneel gebruik. Tevens wordt jaarlijks een aantal bomen geïnspecteerd op de aanwezigheid van vleermuizen.
Interne identificatiecode: 2023-015488
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Het uitvoeren van de bermmonitoring 2024-2026
Beschrijving: Het uitvoeren van bermmonitoring langs de Provinciale wegen. Zie voor nadere instructies het aanbestedingsdocument
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Het uitvoeren van faunaonderzoek 2024-2026
Beschrijving: Het monitoring van de faunavoorzieningen langs de Provinciale wegen. Zie voor nadere instructies het aanbestedingsdocument.