110049-2025 - Resultaat
Nederland – Abonnementsdiensten – Juridische content Wolters Kluwer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Juridische content Wolters Kluwer
Beschrijving: De overeenkomst betreft aanschaf van juridische content (diverse collectiesmet daarin diverse rechtsgebieden) bij Wolters Kluwer. Op grond van artikel 2.32 lid 1 sub b en lid 3 Aanbestedingswet 2012 heeft gemeente Enschede voor de procedure ‘onderhandelingsprocedure zonder aankondiging’ gekozen. In dit artikel staat dat aanbestedende dienst de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging kan toepassen indien de overheidsopdracht slechts door een bepaalde ondernemer verricht kan worden, omdat het uitsluitende rechten heeft, met inbegrip van intellectuele-eigendomsrechten, en er geen redelijk alternatief of substituut bestaat. Daarnaast is het ontbreken van mededinging niet het gevolg van een kunstmatige beperking van de voorwaarde van de aanbesteding.
Interne identificatiecode: 2025-04-MS/308/T133011
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79980000 Abonnementsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000