Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Flexkrachten
Referentienummer: 2022.76
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze openbare Europese aanbesteding heeft betrekking tot Inhuur voor flexkrachten waarbij de gemeente Eemsdelta de opdrachtgever is. Het achterliggende doel hiervan is om te komen tot gunning van de opdracht aan de Inschrijver die het best voldoet aan de gunningscriteria en waar geen uitsluitingsgronden op van toepassing zijn.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 24
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
twee (2) verlengingsopties zijn voor de duur van één (1) jaar