110391-2023 - MededingingBelgië-Genk: Wegwerpluiers
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering incontinentiemateriaal
Referentienummer: 2023003
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33751000 Wegwerpluiers
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 787 716,41 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht handelt in het kader van een raamovereenkomst met één leverancier, waarbij de deelopdrachten steeds uitgevoerd worden op afroep via een bestelbon.
De uit te voeren levering betreft de levering van incontinentiemateriaal voor bewoners van Ter Heide voor de periode van 01/07/2023 t.e.m. 30/06/2027 met een proefperiode van 3 maanden.
Wanneer de leverancier niet voldoet aan de wettelijke voorschriften en aan de bepalingen van dit bestek, kan Ter Heide ten laatste 1 week vóór het verstrijken van de proefperiode de overeenkomst opzeggen.
In dat geval zal de opdracht voor de resterende periode, mits een nieuwe proefperiode van 3 maanden, toegewezen worden aan de inschrijver, die op basis van de gunningscriteria als volgende gerangschikt is.
Deze opdracht bestaat uit 1 perceel dat onderverdeeld is in verschillende artikels.