11040-2026 - Mededinging
België – Bouwen van stadsverwarmingsinstallatie – Duurzame warmteproductie Plantentuin Meise
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Duurzame warmteproductie Plantentuin Meise
Beschrijving: De opdracht omvat: - installeren warmtepompen - aanpassen hydraulisch systeem - aanpassen elektrisch systeem - installeren WKK (voorwaardelijk gedeelte) - het onderhoud gedurende de waarborgperiode. De opdracht wordt verder gedetailleerd beschreven in de technische voorschriften van het bestek.
Interne identificatiecode: APM_2026_001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45251250 Bouwen van stadsverwarmingsinstallatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: APM_2026_001 - 1
Interne identificatiecode: 1