110432-2023 - MededingingBelgië-Drogenbos: Diensten voor afvalvervoer
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
TRANSPORT HUISVUIL EN GROFVUIL
Referentienummer: Intradura Opdrachthoudende Vereniging-ID/TPT HV&GV/2023-2025/GHE-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90512000 Diensten voor afvalvervoer
II.1.4.
Korte beschrijving
Voorwerp van deze diensten: Transport van huisvuil en grofvuil van de Intercommunale overeenkomstig de betreffende regelgeving.
Toelichting: Het huisvuil van huishoudelijke oorsprong wordt ingezameld via een huis-aan-huis ronde a.d.h.v. perskraakwagens met bestemming van een overslaglocatie.
Het grofvuil van huishoudelijke oorsprong wordt ingezameld via een huis-aan-huis ronde a.d.h.v. perskraakwagens en/of via afzetcontainers op het recyclagepark met eveneens bestemming van een overslaglocatie.
De het transport naar de eindverwerker dient georganiseerd te worden door een dienstverlener met walking floors overeenkomstig de betreffende regelgeving.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Classificatie van de opdracht: Deze opdracht is een opdracht voor diensten zoals bepaald in artikel 2, 21° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016.
Het transport naar de eindverwerker dient georganiseerd te worden door een dienstverlener met walking floors overeenkomstig de betreffende regelgeving.