110564-2023 - MededingingNederland-Joure: Computeruitrusting en -benodigdheden
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Professionele Hardware
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender betreft de aanbesteding om te komen tot een overeenkomst voor de Europese aanbesteding Professionele Hardware voor de gemeente De Fryske Marren.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
30236000 Diverse computeruitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1.2.2.
Groen
Huidige situatie
De overeenkomst met de huidige leverancier loopt af. Middels deze weg zet de gemeente de opdracht opnieuw in de markt.
Nieuwe situatie
De gemeente heeft een eigen en zelf functionerende ICT-afdeling en wenst voor de levering van professionele hardware één (1) inschrijver te contracteren die merkonafhankelijk is. Voor de gemeente is dat van wezenlijk belang, omdat de exacte samenstelling van professionele hardware niet vast staat en afhankelijk is van overige hardware en onderhevig aan (strategische) ontwikkelingen. De gemeente beoogt met het contracteren van de inschrijvers de volgende globale doelstellingen te realiseren:
- Doelmatige inschatting en besteding van inkoopbegrotingen en -budgetten;
- Borging van de conformiteit van professionele hardware;
- Lage beheerslast.
Scope aanbesteding
Wij vragen de inschrijvers om in staat te zijn professionele hardware aan te bieden binnen de volgende productgroepen:
- Servers;
- Back-upstorage;
- Netwerkapparatuur (core router, user switches);
- Storage Area Network*;
- Overig.