2. Procedure
Procedure
Titel: Woningontwikkeling De Fellingen Leeuwarden
Beschrijving: Het betreft het ontwerp en de realisatie van openbare voorzieningen en woningbouw, ten behoeve van de planontwikkeling van het deelgebied de Fellingen te Leeuwarden 220 woningen inclusief infrastuctuur, openbaar gebied
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Fellingen
Beschrijving: Velden C1 en C3 plangebied De Fellingen 121 woningen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden