110723-2026 - Resultaat
Nederland – WAN-diensten – WAN-verbindingen t.b.v. VGGM
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WAN-verbindingen t.b.v. VGGM
Beschrijving: Opdrachtgever is opzoek naar een betrouwbare en ervaren Opdrachtnemer voor de levering van alle WAN- en internetdiensten met bijbehorende DDoS-protectie. Dit moet resulteren in een continue, efficiënte, veilige -en toekomstbestendige digitale omgeving De opdracht betreft 95 locaties waarvan twee datacenters
Interne identificatiecode: 010-251001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72720000 WAN-diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: WAN-verbinding
Beschrijving: Opdrachtgever is opzoek naar een betrouwbare en ervaren Opdrachtnemer voor de levering van alle WAN- en internetdiensten met bijbehorende DDoS-protectie. Dit moet resulteren in een continue, efficiënte, veilige -en toekomstbestendige digitale omgeving Het betreft 95 locaties waarvan twee datacenters
Interne identificatiecode: 1