2. Procedure
Procedure
Titel: catering Campus Kajee
Beschrijving: catering Campus Kajee
Interne identificatiecode: CKJ-2024-146
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15894210 Schoolmaaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CKJ-2024-146 - 1
Interne identificatiecode: 1