110828-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg – Forensische Jeugdhulp IJmond en Zuid-Kennemerland
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Forensische Jeugdhulp IJmond en Zuid-Kennemerland
Beschrijving: Met de onderhavige aanbestedingsprocedure wensen de Gemeenten ambulante vormen van Forensische jeugdhulp in te kopen. Forensische Jeugdhulp op grond van de onderhavige Overeenkomst betreft jeugdhulp in zowel het vrijwillig als gedwongen kader. Binnen het vrijwillig kader heeft de Jeugdige een delict gepleegd maar de behandeling is in dat geval geen onderdeel van de straf/maatregel. Dat is bij Forensische jeugdhulp in het gedwongen kader anders; in dat geval is de hulpverlening door de strafrechter bepaald. Vastgestelde waarde op basis van de zogenaamde P*Q-financiering
Interne identificatiecode: GEZ 202212 PRJ-2200335
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Met het doorlopen van deze aanbestedingsprocedure sluiten de Gemeenten een overeenkomst met elke potentiële zorgaanbieder die voldoet aan de procedurevoorschriften, niet voldoet aan de uitsluitingsgronden, voldoet aan de geschiktheidseisen en die akkoord gaat met de uitvoeringseisen. SAS zonder EMVI type I
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Forensische Jeugdhulp
Beschrijving: zie opdrachtomschrijving
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen