110893-2022 - MededingingBelgië-Eeklo: Uitrusting voor brandbestrijding, redding en veiligheid
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Huur, jaarlijks nazicht, onderhoud, hervullen en aankoop van draagbare brandbestijdingsmiddelen in het patrimonium van het GO!
Referentienummer: SGR 23 - Meetjesland-2022 - brandblussers-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
35110000 Uitrusting voor brandbestrijding, redding en veiligheid
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft een raamovereenkomst (hierna: de RO) voor leveringen ‘Huur, jaarlijks nazicht, onderhoud, hervullen en aankoop van draagbare brandbestijdingsmiddelen in het patrimonium van het GO!’.
De RO betreft een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers (hierna: de Opdrachtnemers) waarbij niet alle voorwaarden bepaald werden en waarbij de opdracht voor de opdrachtnemers die partij zijn in deze RO opnieuw zal opengesteld worden voor mededinging. De deelopdrachten die hieruit ontstaan kunnen op hun beurt een looptijd hebben van 10 jaar en worden via mini-competitie geplaatst door de aankoopcentrale of de bestellende entiteiten (hierna: de Bestellende Entiteit(en)) op basis van hun concrete behoeften.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 3 750 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Aankoopcentrale wenst een RO af te sluiten voor ‘Huur, jaarlijks nazicht, onderhoud, hervullen en aankoop van draagbare brandbestijdingsmiddelen in het patrimonium van het GO!’’.
• Het verhuren, verkopen en onderhouden van draagbare of mobiele blustoestellen van verschillende types.
• Onder huur wordt verstaan:
• Levering en plaatsing van de toestellen (inclusief toebehoren voor ophanging).
• Alle materieel en prestaties voor het plaatsen van de toestellen is inbegrepen.
• Huurperiode is standaard 10 jaar of 120 kalendermaand.
• Na het einde van de huurperiode het verwijderen en afvoeren van de toestellen.
• Levering van het veiligheidsinformatieblad per type toestel.
• Onder onderhoud wordt verstaan: type full omnium gedurende de huurperiode:
• Het jaarlijks nazicht van de apparaten conform de geldende normen (S21-050, EN3-7).
• Herladen na verantwoord gebruik of vervangen van het apparaat indien nodig. Er zullen steeds voldoende toestellen aanwezig moeten zijn om het goed te allen tijde te verzekeren, indien het herladen niet ter plaatse gebeurt zal er steeds een vervangtoestel geplaatst worden.
• Vervangen van alle defecte of versleten onderdelen indien nodig. Er dient gebruik gemaakt te worden van originele wisselstukken, gekoppeld aan het merk en type. Wisselstukken inbegrepen.
• Herschilderen van het apparaat indien nodig.
• Het aanbrengen van een nieuw etiket met gebruiksaanwijzingen en inventarislabel indien nodig.
• Invullen van de fiche (label) aan het toestel plus aanduiding van de periodes van onderhoud (vorig – laatst – volgend).
• Verzegeling van de apparaten.
• alle transportkosten voor nazicht en hervullingen, teruglevering en herplaatsen van meegenomen toestellen.
• Alle tussentijdse interventies, zelfs bij eenvoudig verzoek bv. na gebruik van het toestel of bij opmerking van calamiteiten.
• Opmaak en overhandigen van de nazichtrapporten (zie detaillering onder de technische beschrijving)
• Bijkomend in deze opdracht zit ook vervat:
• Het onderhouden van haspels, hydranten en gehuurde brandblustoestellen.
• Leveren en plaatsen van haspels, hydranten en eigen brandblustoestellen.
• Onderhoud van automatische blussystemen.
• leveren van branddekens.
• leveren en plaatsen van bijhorende pictogrammen.
• organiseren van vorming i.v.m. het gebruik van eerste interventiemiddelen.
• Advisering op vraag. Dit gaat om advisering per locatie van de Bestellende Entiteit, om tot een gepast brandbeveiligingsbeleid te komen. De Opdrachtnemers bezoeken zo nodig naar aanleiding van de lancering van een deelopdracht alle bedrijfseenheden van de betrokken Bestellende Entiteit om hier een idee over te kunnen vormen en een advies daarover te geven.