2. Procedure
Procedure
Titel: Inspectie Bomen (BVC)
Beschrijving: Het contracteren van een professionele, betrouwbare en ontzorgende partner, die de Boomveiligheidscontrole en de verwerking van de gegevens. -
Interne identificatiecode: D2025-25861
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het contracteren van een professionele, betrouwbare en ontzorgende partner, die de Boomveiligheidscontrole en de verwerking van de gegevens. 47000 bomen Ongeveer 40 onderzoeksopdrachten per jaar: 25 BVC 10 aanvullende 5 verplantbaarheidsonderzoeken
Interne identificatiecode: 1