2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten Gebiedsontwikkeling Zevenbergen Oost
Beschrijving: Het project Zevenbergen Oost bestaat uit tien deelprojecten die de komende jaren gerealiseerd worden. Dit zijn zowel woningbouw- als infrastructuurprojecten.
Interne identificatiecode: K010833
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000