111202-2026 - Resultaat
België – Farmaceutische producten – Groepsaankoop raamovereenkomst voor het leveren van paliperidon en risperidon.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het leveren van paliperidon en risperidon.
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst, met één opdrachtnemer per perceel, voor het leveren van paliperidon en risperidon voor een periode van maximaal 48 maanden. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1: Paliperidon tabletten Perceel 2: Paliperidon depot Perceel 3: Risperidon tabletten Perceel 4: Risperidon oplossing Perceel 5: Risperidon depot OPZ Geel treedt voor deze opdracht op als een aankoopcentrale. Alle deelnemende entiteiten zoals hieronder vernoemd, kunnen deelnemen aan deze groepsaankoop. Na gunning en sluiting door de aanbestedende overheid, hebben deze entiteiten de mogelijkheid om al dan niet toe te treden tot de gegunde groepsaankoop AZ Herentals Nederij 133 te 2200 Herentals AZ-St.Dimpna Geel J.B Stessenstraat 2 te 2440 Geel Heilig Hartziekenhuis Mol Gasthuisstraat 1 AZ Turnhout, campus Sint-Jozef Steenweg op Merksplas 44 te 2300 Turnhout AZ Turnhout, campus St-Elisabeth Rubensstraat 166 te 2300 Turnhout AZ Rivierenland Kasteelstraat 23 te 2880 Bornem
Interne identificatiecode: PPP18I-72/6025/2024/072
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Paliperidon tabletten
Beschrijving: Paliperidon tabletten
Interne identificatiecode: 2024/072_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
Perceel: LOT-0002
Titel: Paliperidon depot
Beschrijving: Paliperidon depot
Interne identificatiecode: 2024/072_2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
Perceel: LOT-0003
Titel: Risperidon tabletten
Beschrijving: Risperidon tabletten
Interne identificatiecode: 2024/072_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Risperidon oplossing
Beschrijving: Risperidon oplossing
Interne identificatiecode: 2024/072_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Risperidon depot
Beschrijving: Risperidon depot
Interne identificatiecode: 2024/072_5