111391-2021 - ResultaatNederland-Ede: Elektrische koffiezetapparaten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA warme drankenvoorziening
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39711310 Elektrische koffiezetapparaten
II.1.4.
Korte beschrijving
Met deze aanbesteding beogen we op rechtmatige en doelmatige wijze één (1) opdrachtnemer voor alle in bijlage 2 opgenomen locaties van Aeres te contracteren. Dit ten behoeve van plaatsing van en voor opdrachtgever kostenvrij (preventief en correctief) onderhoud aan automaten t.b.v. de warme drankenvoorziening. Er is sprake van huurtermijnen voor de geplaatste apparatuur. De koffie en overig benodigde ingrediënten worden op basis van nacalculatie in rekening gebracht.
Het leveren van randassortiment, waaronder tenminste thee(zakjes), spatels, melk- en suikersticks verstaan, valt buiten de scope van deze overeenkomst.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Alle locaties van Aeres zullen gebruik maken van deze raamovereenkomst. Geschatte aantallen uiteindelijk zie prijzenblad.