111868-2023 - ResultaatNederland-Zevenbergen: Databasediensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Selectie Oracle-beheerpartner
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72320000 Databasediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft, samengevat, het Oracle beheer op (nog) achterblijvende database-, middleware- en ODA-omgevingen van de deelnemers aan ICT-WBW. Optioneel, dat wil zeggen, zonder dat hiertoe voor ICT-WBW een verplichting bestaat, overweegt ICT-WBW tijdens de looptijd van de Dienstverleningsovereenkomst een gefaseerde transitie van de bestaande Oracle-omgevingen naar DBaaS, met bijpassend Oracle-beheer. De deelnemers aan ICT-WBW zijn, voor wat betreft deze opdracht, de gemeenten Etten-Leur, Moerdijk, Roosendaal en Tholen, en daarnaast het Werkplein HVBW.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie Beschrijvend Document