2. Procedure
Procedure
Titel: Stukgoedvervoer + Containervervoer over de weg binnen Europa herpublicatie - perceel 2 Containervervoer- ref: 220235357
Beschrijving: Stukgoedvervoer + Containervervoer over de weg binnen Europa herpublicatie - perceel 2 Containervervoer- ref: 20235357 Beschrijving (Nederlands): De aanbesteding bestaat uit 2 percelen, te weten: perceel 1, Stukgoedvervoer en perceel 2, Containervervoer. Dit betreft de afkondiging voor perceel 2, Containervervoer van de via Negometrix gepupliceerde Europese aanbesteding "Stukgoedvervoer + Containervervoer over de weg binnen Europa herpublicatie (negometrix nr: 221318). Afkondiging van perceel 1, Stukgoedvervoer is gedaan middels een eigen/separaat afkondigingsformulier.Vanwege de overgang van Negometrix naar Mercell is het niet mogelijk om beide percelen af te melden in dit formulier. Vandaar deze toelichting. De Aanbestedende dienst zoekt per perceel een Opdrachtnemer die snel en accuraat invulling geeft aan het gevraagde vrachtvervoer over de weg binnen Europa. De goederen worden voornamelijk vervoerd tussen militaire terreinen, havens en andere mogelijke bestemmingen. Onder vrachtvervoer wordt verstaan zowel Stukgoedvervoer als Containervervoer.
Interne identificatiecode: Perceel 1: Stukgoedvervoer 20235357
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: prijsindexeringen