112034-2024 - Mededinging
België – Couveuses – Raamovereenkomst couveuses en verwarmingstafels incl. onderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst couveuses en verwarmingstafels incl. onderhoud
Beschrijving: De opdracht omvat de levering, installatie, opleiding en het onderhoud van couveuses en verwarmingstafels voor de huidige ZNA en GZA ziekenhuizen (na de fusie zal het ziekenhuis de naam ZAS dragen – Ziekenhuis Aan de Stroom – zie ook hoofdstuk I.2). De toestellen moeten zowel geschikt zijn voor de NICU (Neonatale Intensive Care Unit) als de N* afdelingen.
Interne identificatiecode: PPP0GN-1966/4100/2022-1966
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33152000 Couveuses
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Couveuses
Beschrijving: Het betreft de aankoop, installatie, opleiding en onderhoud van couveuses voor NICU en N* afdelingen. De couveuses zullen gebruikt worden voor thermoregulisatie, observatie en opvang van de prematuur
Interne identificatiecode: 2022-1966 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (zie tech specs) Vereiste opties (zie tech specs)
Perceel: LOT-0002
Titel: Verwarmingstafels
Beschrijving: Het betreft de aankoop, installatie, opleiding en onderhoud van verwarmingstafels voor NICU en N* afdelingen. De verwarmingstafels zullen gebruikt worden voor thermoregulastie, observatie en opvang van de neonaat.
Interne identificatiecode: 2022-1966
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie tech specs)