112104-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – SOC-dienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: SOC-dienstverlening
Beschrijving: Z-CERT heeft behoefte aan een Security Operations Center (SOC) dat 24/7 toezicht houdt op de digitale weerbaarheid van haar IT-omgeving. Het SOC dient Z-CERT te ondersteunen bij het tijdig en proactief signaleren, analyseren en mitigeren van dreigingen, zodat de continuïteit, integriteit en vertrouwelijkheid van de bedrijfsprocessen van Z-CERT worden gewaarborgd. 450.000 euro
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72212732 Diensten voor ontwikkeling van databeveiligingssoftware, 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten, 72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen