112118-2025 - Mededinging
Nederland – Postdiensten – Postdiensten gemeente Middelburg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Postdiensten gemeente Middelburg
Beschrijving: Postdiensten waaronder reguliere brievenbuspost en verkiezingspost, pakketten, buitenlandse post alles met haal- en brengservice. Maximale waarde raamovereenkomst 2.500.000,-. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties