Voornaamste plaats van uitvoering:
In deze opdracht worden de AV-middelen uitgevraagd die benodigd zijn om de vergaderingen en bijeenkomsten van de gemeenteraad en raadscommissies te faciliteren. D
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Rotterdam