112654-2023 - MededingingNederland-Utrecht: Plaatsing van personeel
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Brokerdienstverlening Flexibele inhuur
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79610000 Plaatsing van personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De RvA heeft de komende jaren behoefte aan de inhuur van flexibele inhuurkrachten. De hoofdmoot zal bestaan uit langlopende inhuur voor IT-medewerkers (bijv. business en data analisten, programmeurs, programma managers), marketingmedewerkers en HR-medewerkers. De broker brengt vraag naar en aanbod rond externe inhuur bij elkaar en gaat op zoek naar geschikte kandidaten voor openstaande inhuuraanvragen van de RvA.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79610000 Plaatsing van personeel, 79600000 Recruteringsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Over de contractduur van vier (4) jaar wordt de opdrachtwaarde daarmee geschat op circa €1,800.000. De RvA behoudt zich het recht voor om maximaal € 2.700.000, - af te nemen.