113020-2025 - Mededinging
Nederland – Divers drukwerk – Drukwerk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Drukwerk
Beschrijving: Bestellingen worden in principe door de afdeling Multimedia van de Dienst Bedrijfsvoering gedaan. Multimedia verzorgt de bestellingen voor de medewerkers van de gemeente Den Haag en voor de externe partijen die voor de gemeente werken. Dit heeft te maken met het feit dat zij de vormgeving van de te drukken producten verzorgen en kennis van zaken hebben aangaande de productie van drukwerk. De eindproducten worden rechtstreeks bij de opdrachtgevende partijen (lees klanten van Multimedia) afgeleverd. Deze klanten bevinden zich binnen de verschillende diensten van de gemeente.
Interne identificatiecode: DBV-24.188
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 22900000 Divers drukwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Enveloppen
Beschrijving: Perceel 1 Enveloppen omvat het volgende: Huisstijlenveloppen C5 (met en zonder venster); Huisstijlenveloppen C4 (met en zonder venster); Monsterzakken met blokbodem; Overige enveloppen.
Interne identificatiecode: DBV-24.188 perceel 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Briefpapier, formulieren en overig gebruikersdrukwerk
Beschrijving: Perceel 2 omvat de volgende producten: Briefpapier; Formulieren; Folders en leaflets; Posters; Mappen; Sets in 2- en 3-voud; Overige gebruikersdrukwerk.
Interne identificatiecode: DBV-24.188 perceel 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Overig drukwerk
Beschrijving: Perceel 3 omvat de volgende producten: Brochures; Boek- en naslagwerken; Jaarverslagen; Periodieken; Overig drukwerk.
Interne identificatiecode: DBV-24.188 perceel 3