113231-2023 - ResultaatNederland-Heerhugowaard: Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gebouw gebonden E&W installaties HHNK
Referentienummer: 22.0458865
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Beheer en onderhoud van E&W installaties HHNK
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71334000 Werktuigbouwkundige en elektrotechnische diensten, 71333000 Werktuigbouwkundige diensten, 45351000 Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Beheer en onderhoud E&W installaties HHNK