Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
PISA 2025
Referentienummer: 2022556
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
In deze aanbesteding kunnen onderzoekers een Inschrijving indienen voor het uitvoeren van het Nederlandse deel van het internationaal vergelijkende onderzoek Programme for International Student Assessment (PISA) 2025. PISA is geïnitieerd door de Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD). Het ministerie van OCW stelt budget beschikbaar om aan PISA 2025 mee te doen en heeft het NRO van NWO verzocht om dit onderzoek voor Nederland uit te zetten. PISA is een grootschalig internationaal vergelijkend onderzoek dat de kennis en vaardigheden van 15-jarige leerlingen meet. Doel van het onderzoek is na te gaan in hoeverre jongeren de vereiste kennis en vaardigheden hebben om de uitdagingen van de maatschappij te kunnen aangaan. PISA bestaat sinds 1997 en wordt driejaarlijks uitgevoerd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€ 2.018.500 exclusief btw