113560-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten in verband met het drukken – Grafische dienstverlening, print- drukwerk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Grafische dienstverlening, print- drukwerk
Beschrijving: Grafische dienstverlening en pint- en drukwerk € 4.000.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79820000 Diensten in verband met het drukken
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten, 79822500 Maken van grafische ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Grafische dienstverlening
Beschrijving: Grafische dienstverlening en daaropvolgend pint- en drukwerk € 2.700.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlening looptijd van twee maal twee jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Print- en drukwerk
Beschrijving: Standaard print- en drukwerk € 1.300.000,-
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten