2. Procedure
Procedure
Titel: Connectivity Services
Beschrijving: De opdracht behelst connectivity services, consultancy en professional services dienstverlening, transitie en transformatie diensten (incl. een appliance platform) en samenwerking met de interne en externe SIAM-leverancier.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Connectivity Services (netwerkdiensten), consultancy en professional services, transitie en transformatie diensten en samenwerking met de interne en externe SIAM-leverancier.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties van de overeenkomst