113668-2023 - ResultaatNederland-Geldermalsen: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoudswerkzaamheden grassen, bermen en watergangen gemeente West Betuwe
Referentienummer: 207674
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Maaien gazons;
b. Maaien bermen;
c. Maaien bloemrijke stroken;
d. Maaien bollenstroken incl afvoeren;
e. Maaien open verharding;
f.  Maaien exoten incl afvoeren naar erkende verwerken;
g. Maaien van waterpartijen;
h. Handwerk sloten;
i.  Sloten knippen van insteek tot insteek incl afvoer;
j.  Doorspuiten duikers;
k. Zwerfvuil ruimen.
Deze aanbesteding wordt namens de aanbestedende dienst begeleid door Regio Rivierenland, Team Inkoop, gevestigd te Tiel.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77314000 Onderhoud van terreinen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1. Inleiding
De huidige onderhoudsbestekken lopen eind 2022 af. Deze dienst moet voor de komende jaren opnieuw aanbesteed worden. Op dit moment lopen voor deze dienst twee contracten. De wens is om de twee contracten samen te voegen in één raamovereenkomst.
2. Scope
De opdracht bestaat uit:
a. Maaien gazons;
b. Maaien bermen;
c. Maaien bloemrijke stroken;
d. Maaien bollenstroken incl afvoeren;
e. Maaien open verharding;
f. Maaien exoten incl afvoeren naar erkende verwerken;
g. Maaien van waterpartijen;
h. Handwerk sloten;
i. Sloten knippen van insteek tot insteek incl afvoer;
j. Doorspuiten duikers;
k. Zwerfvuil ruimen.
3. Omvang van de Opdracht:
De geraamde maximale waarde van de opdracht bedraagt inclusief verlengingen, opties en een (risico)marge in verband met onvoorziene omstandigheden: € 4.000.000,-- (exclusief BTW).