113715-2023 - MededingingNederland-Delft: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Nieuwbouw Cleanroom - Ontwerp- en advieswerkzaamheden
Referentienummer: 10830
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding heeft als doel de beste partijen te selecteren die verantwoordelijk zullen zijn voor het maken van een integraal ontwerp, dat wil zeggen de ontwerp- en advieswerkzaamheden ten behoeve van het architectonisch, constructief, elektrotechnisch en werktuigbouwkundig ontwerp, bouwfysisch ontwerp, liftinstallaties en de technische integratie van de ontwerpdisciplines en het mede begeleiden van de uitvoering van het ontwerp van de nieuwbouw Cleanroom.
Deze onderdelen worden in deze aanbesteding in 5 percelen aangeboden. De aanbesteding voor Projectmanagement wordt apart aangeboden via tender T30643 Adviesdiensten Nieuwbouw Cleanroom – Projectmanagement.  Deze is reeds gepubliceerd  onder TED nummer 2023/S 025-073684.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Architectuur
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 2: Constructie-advies
Perceel nr.: 2
Perceel 3: Installatieadvies inclusief Installatietechnisch Toezicht
Perceel nr.: 3
Perceel 4: Bouwfysisch advies, akoestisch advies, brandveiligheidsadvies en BREEAM-expert
Perceel nr.: 4
Perceel 5: Advies labinrichting en Cleanroom advies.
Perceel nr.: 5