2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding std. meubilair t.b.v. CVO Rotterdam i.s.m. Verus
Beschrijving: levering standaard meubilair zoals beschreven in de aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: Aanbesteding standaard meubilair t.b.v. CVO Rotterdam i.s.m. Verus
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000