113966-2024 - Resultaat
Nederland – Taxidiensten – Besloten Taxivervoer perceel 1 Besloten Landelijk Taxivervoer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Besloten Taxivervoer perceel 1 Besloten Landelijk Taxivervoer
Beschrijving: Let op: deze aanbesteding bestaat uit 2 percelen: Perceel 1 Besloten Landelijk Taxivervoer en perceel 2: Besloten Landelijk VIP taxivervoer. Dit betreft de afmelding van perceel 1. Afmelding van perceel 2 volgt later afzonderlijk. De aankondiging van deze aanbestding is in september 2023 gepubliceerd via Negometrix onder nummer 224802. Vanwege het sluiten van Negometrix is afmelding via Negometrix niet meer mogelijk.
Interne identificatiecode: 20949773
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60120000 Taxidiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Ja. -Prijsindexering -Maximaal 25% meer ritafname dan geraamd