2. Procedure
Procedure
Titel: Enterprise Service Bus
Beschrijving: De gemeente Heerenveen is voornemens een Enterprise Service Bus (ESB) aan te besteden conform de aanbestedingsstukken en in het bijzonder het Programma van Eisen. Zie de aanbestedingsstukken.
Interne identificatiecode: ESBHEER/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1