2. Procedure
Procedure
Titel: Ademlucht Brandweer Twente
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van Ademluchttoestellen, Ademluchtmaskers, onderdelen, toebehoren en toekomstige aanverwante ontwikkelingen. Betreft een Raamovereenkomst. Totale omvang is vooraf niet te bepalen.
Interne identificatiecode: Z-230011
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35110000 Uitrusting voor brandbestrijding, redding en veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ademluchttoestellen en maskers
Beschrijving: Zie beschrijvend document. Betreft het leveren van ademluchttoestellen, ademluchtmaskers en toebehoren gedurende de looptijd van de raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging mogelijk 4 x 1 jaar