2. Procedure
Procedure
Titel: Verwijderen onkruid op verhardingen en vegen van verhardingen 2026 – 2030 (2034)
Beschrijving: Perceel 1: Verwijderen onkruid op verhardingen Perceel 2: Vegen verhardingen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90612000 Straatveegdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000