114213-2023 - MededingingBelgië-Desse: Wasserij- en stomerijdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
R.O.K. NUCLEAIRE WASSERIJDIENST
Referentienummer: WOCO/EMRO/NUCWAS/2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 610 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
98113100 Diensten voor nucleaire veiligheid
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met 1 deelnemer en omvat het transporteren, wassen en controleren van mogelijk radioactief besmet wasgoed. Het transport omvat het wekelijks ophalen van de vuile was en het terugbrengen van de gereinigde was.
Het wasgoed bestaat onder andere uit katoenen overalls, labojassen en kappen, T-shirts, broeken, overschoenen etc. die door de personeelsleden worden gedragen in de gecontroleerde zone. Deze kledij wordt meestal gedragen onder beschermende interventiepakken en kan tijdens de werkzaamheden in de gecontroleerde zone besmet worden met alfa-, bèta en gamma stralers.
Na het wasproces wordt het behandelde wasgoed gedroogd en gecontroleerd op aanwezigheid van eventuele radioactieve restbesmetting. De toegelaten restbesmetting na het wassen mag maximaal volgende besmettingswaarden vertonen: in alfa < 0.04 Bq/cm²; in beta-gamma < 0.4 Bq/cm². de wijze waarop de radioactieve restbesmetting gemeten wordt moet goedgekeurd zijn door onze dienst DFC (evenals de apparatuur).
Na het wasproces dient het wasgoed gesorteerd (per site, per locatie, per type) en verpakt te worden en geleverd tot op de site. Op deze manier kan dit correct terug verdeeld worden.