114470-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor het wieden van onkruid – Onkruidbestrijding op verharding
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbestrijding op verharding
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onkruidvrij maken van goten van rijbanen; b. Onkruidvrij maken van elementverhardingen; c. Onkruidvrij maken van ongebonden verhardingen; d. Onkruidvrij maken bij obstakels; e. Bijkomende werkzaamheden. Zie bestek
Interne identificatiecode: K010458
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onkruidvrij maken van goten van rijbanen; b. Onkruidvrij maken van elementverhardingen; c. Onkruidvrij maken van ongebonden verhardingen; d. Onkruidvrij maken bij obstakels; e. Bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van drie (3) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2027.