114494-2023 - MededingingNederland-Nijverdal: Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Laden, transporteren en verwerken van Groenafval - gemeente Hellendoorn en Rijssen-Holten
Referentienummer: T30173
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het afsluiten van een Raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel ten behoeve van het laden en transporten van Groenafval vanaf de Afvalbrengpunten, gemeentewerf en enkele locaties binnen de gemeente Hellendoorn & Rijssen-Holten. Bij de opdracht behoort ook het (laten) verwerken van het af te voeren Groenafval. Het totaal geschatte volume van beide gemeenten is circa 6900 ton per jaar.
Looptijd van de Raamovereenkomst is twee (2) jaar met de eenzijdige optie voor aanbestedende dienst om deze overeenkomst twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen.
Ivm met (mogelijke)Bokashi-verwerking is er geen exclusieve leveringsgarantie van het groen- en bladafval van toepassing op deze opdracht.
Deze opdracht is verdeeld in twee percelen te weten: perceel 1: Gemeente Hellendoorn en perceel 2: Gemeente Rijssen-Holten.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 860 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Gemeente Hellendoorn
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het afsluiten van een Raamovereenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van het laden en transporten van Groenafval vanaf de Afvalbrengpunten, gemeentewerf en enkele locaties binnen de gemeente Hellendoorn. Bij de opdracht behoort ook het (laten) verwerken van het af te voeren Groenafval. De gemeente Hellendoorn schat in dat ze ca 2400 ton/jaar wil afvoeren.
Gemeente Rijssen-Holten
Perceel nr.: 2
Het doel van deze openbare Europese aanbesteding is het afsluiten van een Raamovereenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van het laden en transporten van Groenafval vanaf de Afvalbrengpunten, gemeentewerf en enkele locaties binnen de gemeente Rijssen-Holten. Bij de opdracht behoort ook het (laten) verwerken van het af te voeren Groenafval. De gemeente Rijssen schat in dat ze ca 4500 ton/jaar wil afvoeren.