2. Procedure
Procedure
Titel: Netwerk- en Werkplekbeheer
Beschrijving: De opdracht betreft het ontwerpen, inrichten, beheren en proactief onderhouden van de ICT-omgeving op zowel de scholen als het bestuurskantoor van Stichting Opdrachtgever. Daarnaast omvat het ook het bieden van bijbehorende dienstverlening en service, evenals het vervullen van een adviesrol op ICT-gebied. Meer informatie kunt u vinden in de aanbestedingsleidraad. Per jaar geeft Opdrachtgever ongeveer € 130.000,- inclusief btw uit aan het netwerk- en werkplekbeheer. Aan dit bedrag zijn geen rechten te ontlenen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72700000 Computernetwerkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1