114844-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Schoonmaken van kantoren
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaakdienstverlening (regulier, specialistisch en IT hardware), glasbewassing, sanitaire middelen en facilitair medewerker
Referentienummer: 2022 FPL/INK 125
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90919200 Schoonmaken van kantoren
II.1.4.
Korte beschrijving
Schoonmaakdienstverlening
(regulier, specialistisch en IT hardware), glasbewassing, sanitaire middelen en
facilitair medewerker
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
2500000 per jaar