Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Filgrastim verlengde werking voor SC gereguleerde afgifte over een tijdspanne 30-60min op vooraf gepland tijdstip