See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Competentieversterkende finaliteitsopleidingen voor werkzoekenden zonder werk en kwetsbare werknemers.
Beschrijving: Competentieversterkende finaliteitsopleidingen voor werkzoekenden zonder werk en kwetsbare werknemers.
Interne identificatiecode: 2023_50194
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SAP-VL
Beschrijving: ERP Jr Consultant (SAP analist - ontwikkelaar)
Interne identificatiecode: SAP-VL
Perceel: LOT-0010
Titel: PBE-ANT
Beschrijving: Polyvalent Bediende
Interne identificatiecode: PBE-ANT
Perceel: LOT-0011
Titel: ISS-ANT
Beschrijving: ICT Security Specialist
Interne identificatiecode: ISS-ANT
Perceel: LOT-0012
Titel: FIETS-VLB
Beschrijving: Fietshersteller
Interne identificatiecode: FIETS-VLB
Perceel: LOT-0002
Titel: JON-BRU
Beschrijving: JAVA Ontwikkelaar
Interne identificatiecode: JON-BRU
Perceel: LOT-0003
Titel: DOT-BRU
Beschrijving: .NET Ontwikkelaar met C#
Interne identificatiecode: DOT-BRU
Perceel: LOT-0004
Titel: NBH-BRU
Beschrijving: Netwerkbeheerder
Interne identificatiecode: NBH-BRU
Perceel: LOT-0005
Titel: SBH-BRU
Beschrijving: Systeembeheerder
Interne identificatiecode: SBH-BRU
Perceel: LOT-0006
Titel: ISM-BRU
Beschrijving: ICT-Supportmedewerker
Interne identificatiecode: ISM-BRU
Perceel: LOT-0007
Titel: KEZ-BRU
Beschrijving: Keuken- en Zaalmedewerker
Interne identificatiecode: KEZ-BRU
Perceel: LOT-0008
Titel: APT-BRU
Beschrijving: Assistent Podiumtechnieken
Interne identificatiecode: APT-BRU
Perceel: LOT-0009
Titel: APT-ANT
Interne identificatiecode: APT-ANT