Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42414000 Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan
Aanvullende classificatie (cpv): 34114000 Speciale voertuigen, 34144900 Elektrische voertuigen, 34621200 Spooronderhouds- of dienstvoertuigen
Opties:
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Amsterdam (NL329)