2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdiensten 2.0
Beschrijving: Schoonmaakdienstverlenging tijdelijke huisvesting opvang vluchtelingen
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000