See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: EA OLP voor Stichting voor Protestants Christelijk Primair Onderwijs Barendrecht en Ridderkerk i.sm Contractables
Beschrijving: Dit aanbestedingsdocument bevat de informatie om een inschrijving te doen voor de Europese openbare aanbesteding Onderwijs Leermiddelen Pakket (OLP) van PCPO. In dit document worden de aanbestedende dienst, de opdracht, de procedure, de eisen ten aanzien van inschrijvers, de eisen en vragen ten aanzien van de opdracht en de wijze van beoordeling van inschrijvingen beschreven. Alle rondom de aanbesteding te nemen beslissingen worden in dit document beschreven en gemotiveerd.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000