116031-2026 - Mededinging
België – Recruteringsdiensten – Raamovereenkomst voor het uitvoeren van selectieprocedures voor topfuncties en searchopdrachten voor top- en middenkaderfuncties bij de Vlaamse overheid
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van selectieprocedures voor topfuncties en searchopdrachten voor top- en middenkaderfuncties bij de Vlaamse overheid
Beschrijving: Het Agentschap Overheidspersoneel treedt op als verplichte selector voor top- en middenkaderfuncties. Voor die functies wil AgO de externe expertise van kantoren inschakelen voor het uitvoeren van opdrachten rond wervingen en selectie. Het gaat enerzijds om een partner voor het uitvoeren van selectieprocedures (of onderdelen ervan) voor topfuncties bij de Vlaamse overheid en anderzijds om een partner voor het uitvoeren van searchopdrachten voor top- en middenkaderfuncties bij de Vlaamse overheid.
Interne identificatiecode: 2025015
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025015-1 selectieprocedures
Beschrijving: Zie opdrachtdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025015-2 search
Interne identificatiecode: 2