2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbeheersing en vegen verhardingen
Beschrijving: Deze aanbestedingsleidraad omschrijft de procedure ten behoeve van de Europees openbare aanbesteding ‘Onkruidbeheersing en vegen verhardingen gemeente Tholen’ met kenmerk K011315. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Vegen van de verhardingen b. onkruidbeheersing middels borstelen, c. onkruidbeheersing middels heet water methode, d. onkruidbeheersing middels thermische methode, e. verzamelen, afvoeren en storten borstel- en veegafval. zie bestek
Interne identificatiecode: K011315
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
Aanvullende classificatie (cpv): 90612000 Straatveegdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsleidraad Zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van het raamcontract is 2 jaar en loopt van 1 januari 2022 tot en met 31 december 2023. De overeenkomst kan maximaal twee keer met 1 jaar, eenzijdig door de Opdrachtgever worden verlengd. Indien de Opdrachtgever van zijn recht gebruik maakt, zal de Opdrachtgever dit 2 maanden voor het einde van het kalenderjaar schriftelijk kenbaar maken.